Em-Art Techniczna Obsługa Imprez

Praca - Specjalista d/s sprzedaży

Opis stanowiska:

  • prowadzenie aktywnego marketingu w celu pozyskiwania klientów,
  • analizowanie potrzeb klientów i doradzanie im w zakresie rozwiązań oferowanych przez firmę
  • tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • współpraca z agencjami eventowymi
  • przygotowywanie ofert, umów i koordynacja ich realizacji
  • utrzymywanie stałych kontaktów z pozyskanymi klientami
  • sporządzanie raportów dotyczących realizacji założeń budżetowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług w branży eventowej
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa, dobra organizacja pracy
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • realizacja celów budżetowych
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • miłą atmosferę pracy
  • telefon komórkowy

Aplikacje prosimy kierować na adres:
biuro(at)em-art.pl z dopiskiem praca.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy procesie rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 O Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)